Komunia Święta

W gronie najbliższych

Komunia Święta

Uroczystość przyjęcia pierwszej komunii świętej zasługuje na wyjątkową oprawę.


W tworzeniu dla Was tych rodzinnych, pełnych harmonii chwil, kierujemy się doświadczeniem i obserwacjami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż jest to przede wszystkim święto dzieci. Zatem kwestią priorytetową jest zapewnienie komfortu i rozrywek naszym najmniejszym Gościom.

Lokalizacja

Wielkim atutem Kompleksu Ignasiak jest jego lokalizacja. Rozległy, ogrodzony zielony teren tworzy estetyczny krajobraz, który wręcz zaprasza dzieci do wszelkich aktywności.


Obiekt położony jest z dala od miejskiego zgiełku. Dmuchany zamek, który podczas przyjęcia znajduje się tuż przy sali w ogrodzie, z pewnością dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń. Obecność wykwalifikowanych animatorek w charakterystycznych różowych spódniczkach to zapowiedź wspaniałych, urozmaiconych zabaw. Malowanie twarzy, tworzenie fantazyjnych kształtów z balonów i plac zabaw to tylko część z dostępnych atrakcji.

Oprawa

Oprawa tego ważnego dnia jest dla nas niezwykle istotna. Zależy nam na stworzeniu harmonijnego klimatu wyrażonego w dekoracjach: jasny odcień kwiatów, mnogość liści, świece, białe wstążki i eleganckie serwetki. Wyśmienite menu, które będą mieli Państwo okazję spróbować, to zasługa profesjonalnych kucharzy z doświadczonym i kreatywnym Szefem Kuchni na czele. Szczególnie polecamy wybór wykwintnego rosołu z gęsiny, którego smak skradł serce większości naszych Gości.
Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.


Goście mogą swobodnie spacerować po całym obszarze Kompleksu oraz rozkoszować się świeżym powietrzem na ławeczkach czy wygodnych fotelach w urokliwej altance.

Skontaktuj się z nami

Majowe niedziele to jeden z bardziej intensywnych dla nas okresów w roku. Dlatego tak ważna jest wcześniejsza rezerwacja terminu przyjęcia – nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem.
W celu poznania szczegółów oferty lub sprawdzenia dostępności terminu – prosimy o kontakt.
 

Organizacja imprez:
+48 665 115 005
[email protected]