Blog

Aktualności i wydarzenia

Bal Andrzejkowy w kompleksie Ignasiak

Niezapomniany Bal Andrzejkowy w Kompleksie Ignasiak

Zapraszamy na Niezapomniany Bal Andrzejkowy w Kompleksie Ignasiak

Bal Andrzejkowy w Stylu Kolorowych Jarmarków

W Kompleksie Ignasiak czeka na Ciebie wyjątkowy wieczór pełen zabawy, muzyki i rozrywki. Dołącz do nas na naszym Balu Andrzejkowym, który przeniesie Cię w atmosferę kolorowych jarmarków. Ta noc obfituje w atrakcje, które z pewnością zadowolą każdego gościa.

Dwa Terminy Do Wyboru

Bal odbędzie się w dwóch terminach: 24.11.2023 oraz 25.11.2023. Cena biletu na bal wynosi 210,00 zł/os dla balu w dniu 24.11.2023 oraz 220,00 zł/os dla balu w dniu 25.11.2023. Każdy bilet zapewnia dostęp do pełnej oferty imprezy, w tym także do open baru. To doskonała okazja do świętowania z przyjaciółmi, rodziną czy współpracownikami.

Atrakcje Na Całą Noc

Podczas tej wyjątkowej nocy, goście będą mogli skorzystać z niekończących się atrakcji, takich jak profesjonalny DJ, który zadba o doskonałe brzmienie muzyki przez cały wieczór. Będzie także możliwość skorzystania z fotobudki, dzięki której każdy będzie mógł uwiecznić te niezapomniane chwile. Dodatkowo, podczas balu odbędzie się losowanie nagród, więc każdy z gości będzie miał szansę na wygranie atrakcyjnych upominków.

Kulinarne Rozkosze

Ważnym elementem każdej udanej imprezy jest oczywiście jedzenie. Nasze wyśmienite menu z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych potraw, które będą idealnym uzupełnieniem tego wyjątkowego wieczoru.

Rezerwacje Już Dziś!

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje bilety już dzisiaj! Rezerwacje biletów są przyjmowane pod numerem telefonu 61 437 07 48. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj do ostatniej chwili. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Niezależnie od tego, czy jesteś wielkim fanem tradycyjnych polskich jarmarków, czy po prostu szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie wieczoru, nasz Bal Andrzejkowy w Kompleksie Ignasiak z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i mnóstwo dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy!

← Wróć do Bloga